Warszawa noclegi Studio Centrum

Zapraszamy do mieszkania na doby Studio Centrum. Ten lokal to jasna i przytulna kawalerka położona przy ulicy Bagno w samym centrum Śródmieścia Warszawy z widokiem na Pałac Kultury oddalonym o 200 m. Studio CENTRUM jest przeznaczone dla dwóch osób. Lokal ma powierzchnię 21 m 2, składa się z sypialni, aneksu kuchennego oraz łazienki. "

wyposażenie lokalu
pokój: wygodne dwa pojedyńcze łóżka z pościelą, stół, telewizor, szafki nocne
kuchnia: naczynia i sztućce, zlew jednokomorowy, kuchenka elektryczna, lodówka,
łazienka: wc, prysznic, ręczniki, suszarka

Dobra lokalizacja w Warszawie

Mieszkanie położone jest nieopodal stacji metra Świętokrzyska i Placu Grzybowskiego. Lokal ten jest idealny dla osób przybywających do Warszawy koleją lub samolotem. W pobliżu znajdują się wszystkie możliwe środki komunikacji miejskiej (metro, autobus, tramwaj) oraz międzymiastowej (kolej 5 min. pieszo i lotnisko 15 min. samochodem). W ciągu 5 minut dojdziemy piechotą do większości najciekawszych muzeów, teatrów, centrów handlowych np. Złote Tarasy czy restauracji. Podobnie jest z dostępem do urzędów, ministerstw czy banków.

Mimo że Studio Centrum znajdując się we współczesnym budynku to jego położenie nawiązuje do przedwojennej wielokulturowej Warszawy, nieopodal jest katolicki Kościół Wszystkich Świętych przy placu Grzybowskim a zaraz obok Synagoga Nożyków. O historii ulicy Bagno możesz przeczytać tutaj

Geostacjonarna pozycja mieszkania przy ul. Bagno
52° 14' 9" N    52.23573728 N
21° 0' 19" E    21.00523710 E

Dobra cena

Cena za 1 dobę wynosi 160 zł, minimalny pobyt - 2 noce.
Pobyt powyżej 3 dni 150 zł za dobę
powyżej 5 dni 140 zł,
powyżej 10 dni 130 zł, powyżej 15 dni 120 zł

przy dłuższych pobytach istnieje możliwość negocjacji ceny, powyższe ceny obejmują pobyt 1 lub 2 osób.

Rezerwacja jest bardzo prosta, po sprawdzeniu dostępności wybranego lokalu wystarczy wypełnić formularz rezerwacyjny.

Doba hotelowa trwa od godziny 14:00 w dniu przyjazdu do godziny 12:00 w dniu wyjazdu, jednak staramy się dopasować do potrzeb klienta. Płatność jest dokonywana w formie gotówkowej w dniu przyjazdu osobie przekazującej klucze do lokalu. Na życzenie klienta za noclegi wystawiana jest faktura VAT.

Ewentualne pytania prosimy kierować na e-mail poczta@prus.pl
lub telefonicznie 501 801 724

POWRÓT na stronę główną

 
stat4u