noclegi w Warszawie 

 


APARTAMENTY PRUSA W WARSZAWIE NOCLEGI I KWATERY FAQ

Powrót | dostępność lokali | rezerwacja noclegu | 


FAQ czyli często zadawane pytania


opinie dot noclegów w Warszawiw  Czy współpracują Państwo z firmą cateringową, albo mają sami w ofercie, dostarczanie śniadań do lokali noclegowych?

Nasze lokale mają charakter self-service, są one wyposażone w kuchnie (lub aneksy kuchenne) a w nich są kuchenki, lodówki, garnki i sztućce. Oczywiście w pobliżu większości naszych mieszkań i kwater są knajpki i jadłodajnie czynne od rana.

Prowadzimy usługi noclegowe w Warszawie, natomiast sami nie zajmujemy się gastronomią i nie współpracujemy z firmami cateringowymi ponieważ większość naszych gości samodzielnie przygotowuje sobie posiłki w szczególnie śniadania i kolacje.


opinie dot noclegów w Warszawiw  Jaki jest minimalny pobyt w Państwa kwaterach w Warszawie? Czy będziemy płacić za dziecko?

Minimalny pobyt w naszych lokalach to 2 noclegi, dziecko do 4 lat przebywa bezpłatnie.


opinie dot noclegów w Warszawiw  Czy w dniu przyjazdu można odebrać lokal wcześniej tzn. przed godziną 14.00?

Niestety jest to utrudnione i zależy od godziny wyjazdu poprzedniego Gościa który wg. regulaminu może przebywać w lokalu do godz. 12.00 w dniu jego wyjazdu. Proszę też zauważyć, że potem potrzebujemy co najmniej 1-2 godz na posprzątanie kwatery.


opinie dot noclegów w Warszawie  Czy w dniu wyjazdu można opuścić lokal pózniej tzn. po godzinie 12.00?

Czas Państwa pobytu jest ograniczony przyjazdem następnych gości, którzy mają prawo odebrać klucze od godz. 14.


mieszkania na doby w Warszawie  Czy możemy przyjechać i odebrać klucze w nocy?

Klucze wydajemy w godzinach od 14.00 do 22.00 po uprzednim umówieniu się na określoną dokładnie godzinę. Proszę zauważyć, że do każdego lokalu musimy specjalnie dojechać aby wręczyć Państwu klucze.


opinie dot noclegów w Warszawie  Czy w Apartamentach Prusa znajdują się pralki do prania?

Ponieważ nasi Klienci przyjeżdżają do nas w większości na pobyty krótkotrwałe nie było dotychczas potrzeby aby nasze lokale posiadały pralki. Natomiast były żelazka, które niestety ze względów bezpieczeństwa p.poż musiały zostać usunięte.


opinie dot noclegów w Warszawie  Przyjeżdżam kilka razy po 2 dni, czy te pobyty można dodać i skorzystać z niższej ceny?

Niestety nie, cena noclegu spada wraz z długością jednorazowego pobytu. Jest to związane z kosztami sprzątania, dowozu, zmiany pościeli przy każdorazowym pobycie w danej kwaterze.


opinie dot noclegów w Warszawie  Czy oprócz ceny podanej w cenniku za nocleg, płaci się dodatkowo za media (energia elektryczna, gaz, woda, ogrzewanie)?

Nie ma dodatkowych opłat, cena podana w cenniku obejmuje również koszty wszystkich mediów, sprzątania oraz podatek.


tel. 501 801 724
____________________________________
www.prus.pl © 2007-2015 tanie noclegi w Warszawie