Apartament Kochanowskiego

Zapraszamy do Apartamentu KOCHANOWSKIEGO, wygodnego mieszkania położonego w Warszawie przy ulicy Kochanowskiego, nieopodal Trasy Armii Krajowej. Apartament Kochanowskiego jest przeznaczony dla maksymalnie sześciu osób. Lokal ma powierzchnię 38 m 2, składa się z dwóch sypialni, widnej kuchni oraz łazienki. W kuchni oraz łazience jest miejska woda zimna i ciepła oraz centralne ogrzewanie. Mieszkanie jest idealne dla noclegów dla turystów ale również jako kwatera dla pracowników. Nieopodal znajduje się centrum kształcenia lekarzy CMKP.

wyposażenie lokalu
pokój 1: wygodne dwa pojedyńcze łóżką z pościelą, dwie szafki nocne
pokój 2: dwa podwójne podwójne łóżka z pościelą, szafka nocna, szafa, telewizor
kuchnia: naczynia i sztućce, zlew, kuchenka gazowa, duża lodówka,
łazienka: wc, wanna, ręczniki, suszarka

Dobra lokalizacja w Warszawie

Mieszkanie położone jest przy ulicy Kochanowskiego na granicy dzielnic Żoliborza, Bielan, Bemowa i Woli w czteropiętrowym budynku, na parterze, nieopodal skrzyżowania ulic Literackiej oraz Kochanowskiego. Samochód można zaparkować na bezpłatnym parkingu niestrzeżonym przed domem.

Dworzec Centralny PKP znajduje się 21 min. tramwajem lub 12 min. samochodem (poza szczytem), do lotniska Okęcie mamy 20 min. taksówką, do najbliższej stacji metra Marymont jest 12 min. pieszo lub 5 min. samochodem, który można bezpłatnie zaparkować w garażu PARKUJ I JEDŹ korzystając następnie z metra, do CMKP przy ul. Marymonckiej 10 min. autobusem lub 7 min. samochodem, do przystanku tramwajowego i autobusowego Park Olszyna mamy 5 min. pieszo

Lokalizacja mieszkania jest idealna dla turystów zmotoryzowanych. Niezmotoryzowani docenią bliskość transportu miejskiego szczególnie sieci tramwajowej, autobusowej czy metra. Obok domu przebiegają też ścieżki rowerowe prowadzące we wszystkie atrakcje turystyczne Stolicy. Nasz lokal to świetne miejsce dla osób, które przyjadą do Warszawy na kurs, szkolenie lub do pracy, ze względu na łatwy dojazd i atrakcyjną cenę. Apartament KOCHANOWSKIEGO to bardzo dobre miejsce również dla tych, którzy przyjadą na zakupy, bowiem do wielkiego centrum handlowo-rozrywkowego ARKADIA jest 8 minut tramwajem lub 5 minut samochodem.

Dojazd z Dworca Centralnego tramwajem 33 (w kierunku Żoliborza, Bielan) wysiadamy na przystanku Park Olszyna (12 przystanek), zobacz mapkę przejazdu tutaj. Druga możliwość to dojazd metrem, wtedy wysiadamy na stacji metra Marymont i idziemy wzdłuż Trasy Armii Krajowej na zachód ok. 12 minut. Dojazd z Kochanowskiego do CMKP przy ulicy Marymonckiej autobusem linii 103.

Uwaga! Kierowcy korzystający z GPS powinni się upewnić, że jadą w kierunku ulicy Jana Kochanowskiego w Warszawie a nie Kochanowskiego w Warszawie-Wesołej!

Dobra cena

Minimalny pobyt wynosi 2 dni:
cena za nocleg dla dwóch osób wynosi 150 zł
pobyt powyżej 3 dni 140 zł za dobę
powyżej 6 dni 130 zł za dobę
powyżej 10 dni 120 zł za dobę
powyżej 15 dni 115 zł za dobę

dopłata za trzecią osobę 30 zł, a za czwartą 20 zł, za piątą osobę 15 zł, za szóstą 10 zł
przy dłuższych pobytach istnieje możliwość negocjacji ceny.

Doba hotelowa trwa od godziny 14:00 w dniu przyjazdu do godziny 12:00 w dniu wyjazdu, jednak staramy się dopasować do potrzeb klienta. Płatność jest dokonywana w formie gotówkowej w dniu przyjazdu osobie przekazującej klucze do lokalu. Na życzenie klienta wystawiana jest faktura VAT.

Rezerwacja jest bardzo prosta, po sprawdzeniu dostępności wybranego lokalu wystarczy wypełnić formularz rezerwacyjny.

Ewentualne pytania prosimy kierować do nas telefonicznie 501 801 724
lub na e-mail poczta@prus.pl

POWRÓT