Studio Niska

Zapraszamy do Studio NISKA, wygodnej kawalerki na doby położonej w centrum Warszawy. Lokal Studio NISKA jest przeznaczony dla maksymalnie trzech osób, w sypialni są dwa łóżka obok siebie i jedno oddzielnie. Składa się z sypialni, widnej kucheni oraz łazienki.

wyposażenie mieszkania
pokój: trzy wygodne pojedyńcze łóżka (mogą być rozsunięte) z pościelą, stół, telewizor, szafki nocne
kuchnia: naczynia, granki i sztućce, zlew jednokomorowy, czajnik, kuchenka elektryczna, lodówka, suszarka,
łazienka: wc, wanna, ręczniki
przedpokój: zabudowana szafa

Dobra lokalizacja w Warszawie

Mieszkanie na doby położone jest w 3 piętrowym budynku, na parterze, na cichym mieszkalnym osiedlu wśród zieleni. Zaletą jego jest to, że okna wychodzą na zadrzewiony teren i nawet w upalne lato jest przyjemnie chłodno.

Budynek położony jest 100 m od skrzyżowania ulic Jana Pawła II oraz Stawki. Samochód można zaparkować na bezpłatnym parkingu niestrzeżonym obok mieszkania. Dworzec Centralny PKP znajduje się 10 min. tramwajem. Do lotniska jest 20 min taksówką. Do najbliższej stacji metra Dworzec Gdański jest 10 min pieszo. Stare Miasto mamy w zasięgu 12 min. pieszo mijając po drodze Umschlagplatz (ok. 3 min).

Lokalizacja mieszkania jest idealna do zakwaterowania turystów pieszych jak i zmotoryzowanych. Obok budynku przebiegają też ścieżki rowerowe prowadzące we wszystkie miejsca Warszawy. Transport publiczny jest doskonały: obok mamy kilka linii tramwajowych i autobusowych oraz metro, które pozwalają przemieszczać się w krótkim czasie po całym mieście. Dojazd do kwatery z Dw. Centralnego tramwajami linii 33 lub 17.

Studio NISKA to bardzo dobre miejsce również dla tych, którzy przyjadą na zakupy, bowiem do wielkiego centrum handlowo-rozrywkowego ARKADIA jest 5 minut pieszo, a do drugiego centrum handlowego KLIF tylko 4 minuty.

Dobra cena

Cena za 1 dobę wynosi 150 zł, minimalny pobyt - 2 noce
Pobyt powyżej 3 dni 140 zł za dobę
powyżej 5 dni 130 zł,
powyżej 7 dni 120 zł,
powyżej 15 dni 110 zł,
dopłata za trzecią osobę 25 zł za dobę

Rezerwacja jest bardzo prosta, po sprawdzeniu dostępności wybranego lokalu wystarczy wypełnić formularz rezerwacyjny.

Doba hotelowa trwa od godziny 14:00 w dniu przyjazdu do godziny 12:00 w dniu wyjazdu, jednak staramy się dopasować do potrzeb klienta. Płatność jest dokonywana w formie gotówkowej w dniu przyjazdu osobie przekazującej klucze do lokalu. Na życzenie klienta wystawiana jest faktura VAT. Odbiór kluczy recepcja przy ulicy Niskiej.

Ewentualne pytania prosimy kierować na e-mail poczta@prus.pl
lub telefonicznie 501 801 724

POWRÓT na stronę główną