O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, ponieważ sami trochę podróżujemy podróżujemy przetestowaliśmy wiele wariantów noclegów i zakwaterowania: hotele, schroniska, campingi, apartamenty. I najbardziej spodobała nam się formuła z którą zetknęliśmy się w Chorwacji i na Krymie. Czyli wynajmowane na krótki okres mieszkania lub kawalerki np. na kilka dni, które ma wyposażoną kuchnię, łazienkę i sypialnę z pościelą. Nie zależało nam na wielkim komforcie, ale na czystości, nowych schludnych meblach, wygodnych łóżkach i przystępnej cenie. I to teraz oferujemy naszym gościom.

Dobra lokalizacja w Warszawie

Wszystkie nasze mieszkania mają dobre połączenia z miejskim transportem publicznym lub dobrym dojazdem własnym samochodem. Niektóre z lokali są idealne dla zmotoryzowanych, inne dogodne dla przybywających np. koleją bądź samolotem. Wszystkie znajdują się w pobliżu ścieżek rowerowych.

Dobra cena

Wydaje nam się, że cena za oferowane usługi noclegowe jest umiarkowana biorąc pod uwagę nie tylko stołeczne warunki. Wyposażone kuchnie dają też możliwość dodatkowego zaoszczędzenia na stołowaniu się na 'mieście'. Przy dłuższych pobytach jest możliwość negocjacji ceny.

Ewentualne pytania prosimy kierować na e-mail poczta@prus.pl
lub telefonicznie 501 801 724

POWRÓT na stronę główną