noclegi w Studio Twarda

Zapraszamy na noclegi do kawalerki na doby Studio Twarda. Mieszkanie położone jest w samym centrum Warszawy: 300 m od Złotych Tarasów, 400 m od Dworca Warszawa Centralna i od Pałacu Kultury i Nauki.

 Studio TWARDA jest przeznaczone dla dwóch osób, możliwa jest dostawka dla trzeciej. Lokal ma powierzchnię 22 m 2, składa się z sypialni, aneksu kuchennego oraz łazienki. W kuchni oraz łazience jest miejska woda zimna i ciepła.

wyposażenie lokalu
pokój: wygodne dwa pojedyńcze łóżka z pościelą, stół, telewizor, szafki nocne
kuchnia: naczynia i sztućce, zlew jednokomorowy, kuchenka elektryczna, lodówka,
łazienka: wc, prysznic, ręczniki, suszarka

Dobra lokalizacja w Warszawie

Mieszkanie położone jest przy ulicy Twardej przy zbiegu ulic Twadej, Złotej i Żelaznej. Lokal ten jest idealny na noclegi dla osób przybywających do Warszawy koleją lub samolotem. Ci którzy przyjadą samochodem będą mogli zaparkować na bezpłatnym niestrzeżonym parkingu przy ulicy Twardej. Mieszkanie ma z okna znakomitą panoramę na zachodnią część Warszawy.

W pobliżu znajdują się środki komunikacji miejskiej: autobus, metro stacja ONZ, tramwaj, WKD oraz międzynarodowej (kolej 5 min. pieszo i lotnisko 10 min. samochodem). W ciągu 5 minut dojdziemy piechotą do Złotych Tarasów i Dworca Centralnego. Studio Twarda znajduje się nieopodal warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Dobra cena

Cena za 1 nocleg wynosi 150 zł, minimalny pobyt - 2 noce.
Pobyt powyżej 3 dni 140 zł za dobę
powyżej 6 dni 130 zł,
powyżej 10 dni 120 zł, powyżej 15 dni 110 zł,
przy dłuższych pobytach istnieje możliwość negocjacji ceny, powyższe ceny obejmują pobyt 1 lub 2 osób. Trzecia osoba dodatkowo 25 zł

Rezerwacja jest bardzo prosta, po sprawdzeniu dostępności wybranego lokalu wystarczy wypełnić formularz rezerwacyjny.

Doba hotelowa trwa od godziny 14:00 w dniu przyjazdu do godziny 12:00 w dniu wyjazdu, jednak staramy się dopasować do potrzeb klienta. Płatność jest dokonywana w formie gotówkowej w dniu przyjazdu osobie przekazującej klucze do lokalu. Na życzenie klienta wystawiana jest faktura VAT.

Ewentualne pytania prosimy kierować na e-mail poczta@prus.pl
lub telefonicznie 501 801 724

POWRÓT na stronę główną

 
statystyka